Usta Analist Bitcoin ve Bu 2 Altcoin İçin Yeni Bir Ralli Bekliyor!

Kripto para piyasası kış piyasasını ardında bıraktı ve yeşil günlerin keyfini çıkarıyor. Lider kripto para Bitcoin, ATH seviyesinin hemen altında seyrediyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, Bitcoin ve 2 altcoin için yükseliş öngörüyor.

Bluntz: Bitcoin’in bir sonraki girişimi parabolik olur!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, lider kripto Bitcoin (BTC) güç göstermeye devam ediyor. Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 doları tekrar ziyaret ettikten saatler sonra 59.000 dolara düştü. Ancak lider kripto, yedi günün en düşük seviyesi olan 59.000 dolardan yaklaşık %15 artış kaydetti. Yazı sırasında BTC 67.754 dolardan işlem görüyordu.

Bluntz takma adlı popüler analist, lider kripto Bitcoin ile başlıyor. Analist, BTC’nin 69.000 dolar civarındaki direnç seviyesini aştığında önemli ölçüde yükseleceğini söylüyor. Bu bağlamda Bluntz, şu tahminini paylaşıyor:

BTC zaten tüm zamanların en yüksek seviyesinden %14’lük bir geri çekilme yaşadı. Bir sonraki girişim bence bizi parabolik olarak gönderir.

Solana için hedefte 200 dolar var!”

Analist, daha sonra piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto varlığına olan Solana’ya (SOL) bakıyor. Bluntz, altcoin için yukarı yönlü bir dürtünün “yakın” olduğunu söylüyor. Solana/USD paritesi grafiğine göre Bluntz, SOL’un günlük grafikte yukarı yönlü beş dalgalı yükseliş formasyonunun dört dalgasını tamamladığını ve 200 dolara kadar çıkabileceğini öne sürüyor. Elliott Wave teorisine göre, bir varlığın fiyatının ana eğilimi beş dalgalı bir modelde hareket ederken, üç dalgalı bir modelde bir düzeltme meydana gelir. Bu arada, Solana yazı sırasında 149 dolardan işlem görüyordu.

Analist ayrıca, Solana/Bitcoin paritesini de değerlendiriyor. Analist, SOL/BTC’nin günlük grafikte aşağı yönlü üç dalga formasyonunu tamamladığını belirtiyor. Bluntz, SOL/BTC’nin şimdi ana yükseliş trendine devam etmek üzere olduğunu öne sürüyor. Solana bu yazı sırasında 0,00212200 BTC’den işlem görüyordu.

Kaynak: Bluntz

Analiste göre, göstergeler bu altcoin için yükselişe işaret ediyor!

Son olarak analist, merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Sei’yi (SEI) ele alıyor. Bluntz, SEI’nin 0,618 Fibonacci geri çekilme seviyesinde güçlü bir geri dönüş gösterdiğini söylüyor. Ayrıca, bunun ileride potansiyel bir yükseliş hareketine işaret ettiğini söylüyor. Fibonacci geri çekilmelerinin doğal direnç ve destek seviyelerini temsil ettiği kabul edilir ve en yaygın kullanılanlardan bazıları 0,382, 0,5 ve 0,618’dir.

Kaynak: Bluntz

Bu arada SEI yazının sırasında günlük bazda %10’dan fazla artışla 0,9068 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x